Filtriraj vire

Video

Dobre prakse, ki jih velja obdržati tudi po Covid-19

Odgovorno in ambiciozno naprej V tokratnem spletnem seminarju smo bomo predstavili: V spletnem seminarju so predavali:

minut branja

Katarina Primožič Ramoveš

Direktorica področja ljudje in kultura

Aleš Zakrajšek

Direktor prodaje, Slovenija

Samo Jerman

Vodja izvedbe storitev

Odgovorno in ambiciozno naprej

V tokratnem spletnem seminarju smo bomo predstavili:

  • Dobre prakse za motivacijo zaposlenih, komunikacijo in sodelovanje s strankami: kako se na NIL-u odzivamo na aktualno situacijo in skrbimo za visoko motivacijo naših zaposlenih, katere dobre prakse do zaposlenih lahko uporabite tudi vi.
  • Kako vzpostaviti še boljše IT-prakse ter povezati IT in posel:  kako digitalizacija in IT rešujeta gospodarstvo ter popotnica v novo realnost, ki je pred nami vsemi.
  • Kako zagotoviti varno in učinkovito delo na daljavo: varnostne pasti dela od doma in rešitve za vaše varnostne in IT-izzive.

V spletnem seminarju so predavali:

Intervju: težke okoliščine so vedno tudi priložnost

»Vprašanje je, ali bodo podjetja IT uvrstila na prednostno listo. Verjamem, da bo to za marsikatero podjetje, ki sedaj gleda predvsem na optimizacijo stroškov, zelo resen izziv, čeprav se zavedajo pozitivnih učinkov vlaganja v IT,« je za Časnik Finance povedal Beno Ceglar, generalni direktor podjetja NIL.

Preberi več
O govorcu/govorki

Katarina Primožič Ramoveš

Direktorica področja ljudje in kultura

Katarina iskreno verjame, da so ljudje, kultura in medosebni odnosi najpomembnejši vidik vsake organizacije. Njeno glavno poslanstvo na NIL-u je zato jasno – v največji meri podpreti in opolnomočiti vsakega posameznika posebej in kolektiv kot celoto. Podjetju se je pridružila v začetku leta 2019, pred tem pa je več kot desetletje vodila kadrovske oddelke v zasebnem in javnem sektorju. Želi si, da NIL ostane organizacija, v kateri se zaposleni odlično počutijo in imajo vrhunske možnosti za osebni in karierni razvoj. Organizacija, ki ima posluh za človeka in zaposlene podpira pri usklajevanju osebnega in profesionalnega življenja. Njen cilj pa je, da bo NIL tudi kot veliko podjetje najboljši zaposlovalec v Sloveniji in da bodo zaposleni še naprej s ponosom povedali, da so NIL-ovci. Katarino tudi v prostem času zanimajo ljudje in kultura. Je soustanoviteljica slovenske podružnice organizacije Toastmasters, ki spodbuja osebni razvoj, razvoj vodstvenih veščin in veščin javnega nastopanja. Katarina ima magisterij iz delovnega prava, uživa pa ob dobri kavi in v plesu.

Aleš Zakrajšek

Direktor prodaje, Slovenija

Aleš Zakrajšek je kot direktor prodaje trdno prepričan, da lahko podjetja z uvajanjem sodobnih informacijskih rešitev znatno izboljšajo poslovanje.

Samo Jerman

Vodja izvedbe storitev

Samo Jerman, CCIE Security #20241, je vodja izvedbe storitev za slovenski trg ter eden vodilnih strokovnjakov za omrežno in informacijsko varnost v regiji. Ima več kot 10 let izkušenj z načrtovanjem, implementacijo in podporo omrežnih in varnostnih sistemov za podjetja, finančne institucije, javne in državne organizacije ter ponudnike storitev z vsega sveta. Ukvarjal se je s tehnologijami proizvajalcev Cisco, Palo Alto in IBM, obenem pa je odličen poznavalec informacijskih standardov ter varnostnih presoj. Na osnovi svojega širokega znanja in izkušenj z varnostnimi tveganji, informacijskimi infrastrukturami ter pravili skladnosti poslovanja in procesov lahko strankam ponudi optimalne varnostne rešitve, ki zagotavljajo maksimalno informacijsko varnost in hkrati ne ovirajo poslovnih procesov. Samo je velikokrat vključen tudi v predprodajne aktivnosti, občasno pa poučuje tudi specializirane Ciscove tečaje s področja varnosti.

Katarina Primožič Ramoveš

Direktorica področja ljudje in kultura

Aleš Zakrajšek

Direktor prodaje, Slovenija

Samo Jerman

Vodja izvedbe storitev

Recent Video posts

Povezane

vsebine